O firmie

Nasz zakład produkcji opakowań powstał w 1989 roku, a pod nazwą  „Kartonex Spółka Jawna” działa od 1996 roku. Od początku działalności jesteśmy producentem opakowań z tektur falistych 2, 3 i 5 warstwowych. Wytwarzamy opakowania zbiorcze takie jak pudła klapowe oraz opakowania jednostkowe, fasonowe. Ponadto mamy w ofercie: stendy reklamowe, zawieszki towarowe, stojaki ekspozycyjne, teczki i segregatory na dokumenty oraz wiele, wiele innych.

Do wszystkich produkowanych przez nas opakowań oferujemy nadruk fleksograficzny lub sitodrukowy. Produkujemy rownież opakowania kaszerowane z pełnokolorowym offsetowym nadrukiem. Dysponujemy własnym studiem grafiki komputerowej pozwalającym na zaprojektowanie opakowania, które zaspokoi najbardziej nawet wyszukane gusta odbiorców. Posiadamy własną bazę samochodów dostawczych, która pozwala dostarczyć towar do odbiorcy w uzgodnionym terminie.

Nasze opakowania wytwarzane są z najwyższej jakości tektur falistych produkowanych w największych zakładach w Polsce. Opakowania powstają w nowej hali produkcyjnej oddanej do użytku wraz z zapleczem w 2006 roku. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i w pełni utożsamiają się z filozofią naszej firmy, którą jest spełnianie oczekiwań naszych Kontrahentów w zakresie wytworzenia bardzo dobrego, solidnego, bezpiecznego, estetycznego ale i taniego opakowania.

Wprowadziliśmy w naszym zakładzie własny system kontroli jakości, który ma wszystkie zalety znanego europejskiego systemu jakości, a jednocześnie pozwolił mam ominąć jego biurokratyczne ograniczenia. Dzięki temu produkujemy opakowania w dobrej, powtarzalnej jakości, a jednocześnie potrafimy w bardzo krótkim czasie zrealizować zamówienie – w szczególnych przypadkach nawet w ciągu kilku godzin.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży opakowań pozwala nam podjąć każde wyzwanie w zakresie projektowania i wytwarzania bezpiecznego opakowania dla towarów naszych Kontrahentów. Firma nasza stale sie rozwija i zdobywa kolejne doświadczenia dzięki coraz większemu gronu zadowolonych Odbiorców wytwarzanych przez nas opakowań.